Kawa z własnym logo?

Mamy dla Ciebie unikalną możliwość!

Jeśli chcesz zrobić wrażenie na szefie, rodzinie, kontrahentach lub przyjaciołach, poprzez dostarczenie im kawy lub herbaty z własnym logo, to jesteśmy idealnym wyborem. Wraz z indywidualnym logotypem, otrzymasz produkt o niepowtarzalnym smaku i aromacie. Gwarantujemy, że odbiorca będzie mile zaskoczony, a jakość naszych produktów i uśmiech na jego twarzy są gwarantowane.

Nie ważne, czy masz już dokładny plan czy tylko zarys wizji, jesteśmy gotowi pomóc i doradzić na każdym etapie projektu. Nasze usługi są dostosowane do Twoich potrzeb, dlatego jesteśmy w stanie dopasować się do Twoich oczekiwań.

Kawa z Twoim logotypem to doskonały sposób na inwestycję w marketing Twojej firmy oraz na jedną z najlepszych form gadżetów reklamowych. Osoba, która otrzyma taki prezent, z pewnością będzie Cię pamiętać i pozytywnie kojarzyć Twoją relację dzięki doskonałej i świeżej kawie rzemieślniczej.

Zapoznaj się z naszymi propozycjami i wybierz jedną z nich:

Przedstawiamy Ci nasze propozycje:

  • Własne logo na istniejącej już etykiecie: Wybierz opakowanie, które Ci się podoba, a nazwę Manufaktura Kraftowa zamienimy na Twoją!

  • Twoje logo na naszym produkcie: Dostarcz nam swoje logo, a my zamieścimy je na wybranej przez Ciebie kawie lub herbacie!

  • Wsparcie grafika: Skontaktuj się z naszym grafikiem, który stworzy dla Ciebie logo odpowiadające Twoim potrzebom i wizji!

Kawa lub herbata z własnym logo to niemal jak posiadanie własnej marki z najwyższej jakości produktem. Wybierz najlepszą opcję dla siebie i nie zwlekaj! To prostsze niż myślisz, a efekt końcowy z pewnością Cię zaskoczy.

Zrealizuj swoje marzenia z nami! Zapraszamy!

 

Oferta kawy z własnym logo

Nie tylko oferujemy opakowanie z kawą, ale również nośnik Twojej marki. Wyróżnij się na rynku dzięki niestandardowym etykietom i kawie najwyższej jakości, która została wyselekcjonowana z naszej oferty. Oferujemy różne rodzaje kaw, które możesz wypróbować wybierając nasze małe, 250-gramowe opakowania.

Jeśli chcesz w pełni doświadczyć procesu produkcji naszych kaw, serdecznie zapraszamy do naszej palarni w Bydgoszczy. Tam z przyjemnością pokażemy Ci cały proces produkcji i pozwolimy na spróbowanie naszych pysznych kaw na miejscu.

Przedstaw się w najlepszym świetle dzięki kawie z logo Twojej firmy nadrukowanym w pełnym kolorze. To sprawi wrażenie, że prezent dla Twoich klientów jest produktem najwyższej jakości. Dzięki usługom Manufaktura Kraftowa zaoszczędzisz czas i pracę – ręczne etykietowanie jest czasochłonne i żmudne, a krzywe etykiety mogą zepsuć pierwsze wrażenie. Z nami masz pewność, że odniesiesz zamierzony cel, a Twoje kawy zostaną zapakowane w estetyczne opakowanie z logo Twojej firmy.

 

Dla wielu ludzi opakowanie kawy ma równie duże znaczenie jak jej smak. Dlatego u nas możesz dostarczyć swoje logo lub pomysł na niestandardowe etykiety, aby Twoja kawa z logo wyglądała dokładnie tak, jak sobie wymarzyłeś. Oferujemy najświeższą kawę oraz opakowania, które zajmują niewiele miejsca, są szczelne, odporne na zapachy i wykonane z najlepszych materiałów, a także charakteryzują się najwyższą jakością projektowania i produkcji.

Obecnie kawa cieszy się ogromną popularnością wśród młodych ludzi, którzy zwracają uwagę na niszowe marki, kraftowe produkcje oraz małych producentów. Ponad 66% Polaków regularnie pije kawę, a połowa zaczyna dzień od filiżanki tego aromatycznego napoju. Polska zajmuje 11. miejsce na świecie pod względem spożycia kawy.

Z tego powodu kawa jest bardzo wymagającym produktem funkcjonującym w konkurencyjnym otoczeniu. Pierwszą rzeczą, która przyciąga uwagę klientów jest wygląd zewnętrzny opakowania. Dlatego też konieczne są estetyczne i zachęcające opakowania, które pozwolą Twojej marce wyróżnić się na tle konkurencji. Skorzystaj z naszych usług i połącz dwa słowa: „kawa logo” aby zobaczyć, jak Twoja marka zacznie przyciągać uwagę klientów!

Shopping Cart
Scroll to Top